> Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Napište nám  »

63 komentářů na “Návštěvní kniha”

 1. Děkujeme za příjemné přivítání.Strávili jsme krásný víkend.Přejeme hodně štěstí.Pavlusovi

 2. Petra Čechová

  16.6.2018 kamarádky svatba. Bezkonkurenční přístup,skvělé jídlo, úžasné ubytování. Od rána do rána se o nás starali jak o rodinu. Není vůbec nic, co by se nám nelíbilo. Všem doporučuji.

 3. Hezké prostředí, dobré jídlo a hlavně moc milá obsluha. Děkujeme za včerejší večeři. Mirka

 4. Simona Dobiašová

  Tuto restauraci navštěvujeme s rodinou i známými již několik let a vždy jsme byli moc spokojeni. Příjemné prostředí, vynikající jídlo, velmi příjemná a ochotná obsluha. Nemám co vytknout ;)

 5. Úžasný gastronomický zážitek. V den naší návštěvy se dodávali šneci. Kdo si objednal, dostal i rady, jak správně šneky jíst. Byl to zážitek nejen pro ty, kteří si šneky objednali, ale pro všechny v restauraci.
  Velice ochotný a usměvavý Pan číšník – ano s velkým P, protože je to člověk na svém místě.
  Už se těším na další návštěvu a přeji vše nejlepší v novém roce.

 6. Milan Hess Praha

  Strávili jsme zde s manželkou velmi příjemné 3 dny. Ubytování : hezké, prostorné, čisté. Jídlo : vynikající. To hlavní : veškerá obsluha pozorná a milá.
  Mohu jedině doporučit.
  Milan Hess s manželkou

 7. Blanka Budáčová

  Dne 5.3.2017 jsme zde byli na obědě a byl to úžasný zážitek se vším všudy.Vynikající jídlo,velmi příjemná obsluha,včetně kuchařů,kteří sledovali jak lidem chutná.Prostě perfektn a hlavně jsem měla pocit,že všechny ta práce baví.Kéž by bylo takových míst u nás víc.Moc jim fandím a přeju jen vše nejlepší .

  S pozdravem za celou svou rodinu Blanka Budáčová Sokolov

 8. Eva Fenklová

  Úvodem chci napsat že jsem velmi mlsná a tak dovedu ocenit kvalitní a chutné jídlo. Zkrátím, lepší restauraci v Karlovarském kraji těžko budete hledat, proto vřele doporučuji. Kuchařům a ostatnímu personálu, jste opravdu borci.

 9. Zdeněk Rachunek

  Dobrý den,
  po dobre zkušenosti z minulého roku, jsem si i letos objednal stůl a těšil se na svatomartinskou husu. Dnes však přišlo zklamaní,
  polévka na niž jsem loni pěl ódy, voněla Maggi omáčkou. Maso husy
  bylo fajn, ale bramborový knedlík z pytliku a houslový knedlík bez housek me zklamal.
  Zelí z červené řeky s medem : sterilovana červená řepa, ohřivaná bez medu mi neochutnala .
  Jeden z nas si objednal steak, obsluha opomenula se zeptat jak jej chce připravit .
  Jedním slovem velikanské zklamaní.

  Z. Rachunek

 10. Tomáš Tupý

  27.září 2016 jsme ve třech byli na obědě U bílého koníka.Nemohli jsme si vynachválit jak kvalitu jídla a příjemnou obsluhu,tak klidné a útulné prostředí.Shodli jsme se na tom,že bychom určitě chodili do této restaurace často,pokud bychom to neměli tak daleko (bydlíme v Praze).
  Moc děkujeme

 11. Včera jsme se s početnou rodinkou stavili na oběd(oslava narozenin)po delší době co jsem k Vám zavítala=jsem velice spokojená.Prostředí skvělé,obsluha perfektní a o jídle nemá cenu psát.Protože dát si po tak dlouhé době Steaka,byl luxusní zážitek.Byl přesně tak jak jsem si ho přála…šťouchané brambory výborné a salátek skvěle ochucený.Takže 3.hvězdičky od Zdeňka by nestačily :-D Ještě jednou díky a přeji ať se Vám daří a máte tak spokojené zákazníky jako jsem byli My ;-) Krásné Velikonoce…

 12. Jan Procházka

  Jídlo výborné, prostředí útulné a velmi příjemné. Mám pouze dvě výtky, které můj celkový dojem dost pokazili. Nejsem nijak náročný host restaurací, nicméně nealkoholické pivo považuji za jeden ze základních nápojů stejně tak jako vaječný koňak do nabízené alžírské kávy. Ale co, stane se. Tento nedostatek jde nejspíš na vrub provoznímu, ale čekal bych od obsluhy mnohem příjemnější a ochotnější vystupování s cílem zákazníkovi nepříjemnost kompenzovat alespoň úsměvem a upřímnou omluvou. Místo toho jsem celý večer musel pozorovat brunátný obličej slečny servírky, která byla očividně frustrovaná z toho, že je na všechno sama. Mrzí mě, že musím hodnotit i negativně, ale v minulosti v těchto recenzí zmiňovaná profesionalita zůstala včera večer asi za dveřmi.

 13. Jiří Hlavsa

  Minulý víkend jsem po delší době navštívil Vaši restauraci. Byl jsem spokojený, proto jsem chtěl doplnit můj minulý lehce kritický komentář z června letošního roku. Velice nemile mě překvapilo, když jsem zjistil, že můj komentář zde již není. Jestli cenzurujete Vaši návštěvní knihu, tak mě to tedy velice mrzí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.