> Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Napište nám  »

63 komentářů na “Návštěvní kniha”

 1. Dnes jsme navštívily vaší restauraci. Kde jsme si zarezervovaly dvě místa na oběd,kam jsme se dostavilya poobědvaly což se nedá popsat velice dobré,příjemná obsluha,jídlo teplé byly jsme velice spokojený, na čež budu vaší restauraci všude doporučovat na zkrátka byly jsme velice překvapeni moc děkujeme za milou obsluhu avelice dobré jídlo ještě jednou moc děkujeme a budu se těšit na další návštěvu u Bílého koníka.

 2. Úžasná restaurace, skvěle vymyšlené menu, výborná obsluha. Jen mám pocit, že poslední dobou z jídel a hlavně z polévek cítím umělá dochucovadla….

 3. Pavel Belfín s rodinou

  Dobrý den,

  dnes jsme premiérově navštívili Vaší restauraci na základě doporučení. Byli jsme nad míru spokojeni. Příjemná obsluha, krásné prostředí a vynikající jídlo.Určitě se rádi vrátíme.

  Děkujeme za tento zážitek.

 4. Dobrý den,
  přejeme Vám hezké vánoce a vše nejlepší v nastávajícím roce.

  Hrabětovi

 5. Martin Michálek

  Výborná restaurace, výborné jídlo, velmi milá a ochotná obsluha, krásné prostředí… Rozhodně doporučuji!

 6. Jarmila a Jiří Štruncovi

  Všechno krásné do nového roku, pevné zdraví, úspěchy v bohulibé činnosti, lásku a spokojenost

  přeji Vaši

  Jarmila a Jiří Štruncovi

  Stále vzpomínáme na krásné chvíle v kostele v Kostelní Bříze a obdivujeme elán, se kterým vše vedete!

  Těšilo by nás, kdyby naše spolupráce mohla pokračovat!

 7. Tomáš Černý

  Dobrý den,

  tento týden jsem navštívil asi po 10 letech Kostelní Břízu. Byl jsem překvapen, jak vesnička i hostinec nabraly za tu dobu na kráse. Všude je vidět ohromný kus práce a to se obzvláště v krajině Slavkovského lesa cení.

  Koníčka evidentně vlastní a vede někdo, kdo má velice dobrou představu o podnikání v gastronomii. Počítám se mezi náročné hosty, ale nemám vám co vytknout. Naopak jste mne přesvědčili, že návštěva vaší hospůdky stojí za to i přes to, že to k vám mám přes 80 kilometrů.

  Hospůdka čistá a nekuřácká, vkusný interiér, jídelní lístek přehledný a v dobrém slova smyslu jednoduchý. Internetová prezentace pěkná a aktuální. Jídlo, které jsem měl, nemělo chybu – servírováno na předehřátém talíři, prezentace perfektní, chuťově vyladěné do detailu. A to se jednalo o „hotovku“. Obsluha usměvavá a ochotná. Ceny na tak dobrý servis více než přiměřené.

  Přeji Koníčkovi a celému kolektivu, ať se mu daří a ať udržuje kvalitu svých služeb stále na tak vysoké úrovni. Brzy se sem vrátím a nebudu sám, o takový zážitek nemohu ochudit své kamarády ani rodinu.

 8. Alička Fišerová a Pepa Novotný

  Sedíme daleko od domova a přemýšlíme, co dobrého bychom si u Koníka dali :)

 9. Poděkování doručené emailem:

  Dobrý den,

  dne 4.4.2013 jsme ve Vaší restauraci strávili velice příjemný večer u příležitosti Dne učitelů. Chtěli bychom moc poděkovat paní provozní Maškové za bezchybnou organizaci, výbornou spolupráci a milé vystupování. Náš dík patří také obsluhujícímu personálu a kuchařům , kteří nám připravili opravdu kulinářský zážitek. Myslíme, že všichni byli velmi spokojeni a večeru se nedalo nic vytknout.

  Prosíme o tlumočení našeho poděkování všem Vašim zaměstnancům.

  S pozdravem

  L. Davídková

  sekretariát školy

  ZŠ Sokolov, Švabinského

 10. Lucie Painigenová

  Vrátila jsem se po šesti měsících z Francie. Strašně jsem se už domů těšila. Po té co jsem se přivítala se rodiči a známými, zamířila jsem rovnou k Bílému koníkovi. Nějak mám pocit, že už Bílý koník patří k mé představě domova. Krásně teploučko, útulno a tak. Musím Vám to alespoň takto sdělit, že jsem ráda, že se mám kam vracet. Vděčná Lucie P.

 11. Lenka Buriánová

  Dobrý den,
  dnes jsme navštívili tuto vyhlášenou restauraci a chtěla bych se s ostatními podělit o zajímavou skutečnost. Objednala jsem se nealkoholické pivo a vepřové koleno. Po chvíli jsem dostala pivo a baby kuřátko s bramborovou kaší. Připomenula jsem svou objednávku a při čekání na již druhou objednávku popíjela pivčo. Začala se mi mírně točit hlava, tak jsem s říkala, že na těch lyžích jsem to nějak přehnala, pak přinesli mé očekávané vepřové koleno, které jsem dále zapíjela pivem. Hlava se neustále točila a točila. Nechtěla jsem mít další připomínku jestli je pivo skutečně nealkoholické a tak jsem dále popíjela. Na závěr oběda jsem nesměle pípla co je to za pivo a servírka mi odpověděla, že je to dvanáctka.
  Takže pozor co Vám nalejou, naštěstí jsem měla odvoz a na závěr jsem dostala od servírky radu „ať dávám na sebe pozor“, zřejmě jsem jí měla jako z praku!!
  Krásný večer všem.

 12. Po doporučení mé známe jsem navštívl restauraci.Musím říct,že prostředí pěkné a jídlo neurazilo.Určitě to nebude nejlepší restaurace v kraji!Ale celkem slušná restaurace ceny?Někdy trošku dražší..1/2 kachny na svátky za 249,- je celkem dost navíc nádivka nebyla nic moc :/

 13. Právě jsme se vrátili (na doporučení dobrého známého) z jedné hospody v Lokti. Laťka nastavená Bílým koníkem je však tak vysoká, že jsme litovali,že jsme své peníze neutratili u Vás tak jako obvykle. Zkrátka a dobře jste jedničky!!!!

 14. GOURMAND von Lichtenstein

  Dobry den,

  restauraci U Bileho konika jsme objevili uplne nahodou ( na internetu) pri ceste ze zahranici do CR.
  Podekovani do kuchyne za skvelou svickovou a nezapomenutelne mufloni medailonky.
  Prijemny obsluhujici personal a fajn atmosfera. Radi vas opet navstivime.

  GOURMAND von Lichtenstein – FL ;)

 15. Ludmila Dubinská

  Včera jsem u Vás byla poprvé na večeři a to na doporučení.Prostě,jedním slovem bomba.Výborný,výborný,výborný.Jídlo ,personál,kuchaři.Jen tak dál,držím palce.Děkuji.L.Dubinská.

 16. Nemít na stránkách vyvěšen jídelní lístek mi přijde podivné v dnešní době a nejde mi jen o to,kolik to stojí.

 17. manželé Chladovi

  Chválíme majitele za ochotu při přípravě svatby našeho syna s jeho úžasnou nevěstou.
  Chválíme manažery za vzornou organizaci přípravy.
  Chválíme kuchyň a bar za bezvadné menu a příkladnou obsluhu.
  Kostel, restaurace i ubytování bez chybičky, každý z našich 55 hostů se cítil jako host, a to byl náš cíl.
  Znáte téměř zapomenuté přísloví: “ Host do domu – Bůh do domu.“ ?
  Tak v této restauraci ctí nejen starou českou kuchyni, nýbrž i staré zákony o pohostinství!
  Vřele doporučujeme návštěvu a všechny typy rodinných oslav.

 18. Lenka Sopková

  Dnešní návštěva Vaší restaurace neměla chybu. Všechny chvály, které zde uvedli předchozí návštěvníci jsou stoprocentně pravdivé a já jsem ráda, že jsem si toto místo vybrala ke slavnostní večeři. Za celou rodinu děkuji za vynikající jídlo a úžasnou obsluhu, která není leckde samozřejmostí. Těšíme se opět na další návštěvu.

 19. Doubravka Frausová a spol.

  Vřele doporučujeme návštěvu „U Bílého koníka.“
  Vynikající jídlo, chutí i úpravou servírování. Milá, rychlá obsluha. MISTR KUCHAŘ. Profesionální rady při sestavování menu.
  Příjemné prostředí, pečlivě, vkusně opečovávané. Možná, že je to nepatřičné, ALE nemohu se nezmínit – ty záchody, no to je nádhera, v České republice nevídaná čistota.

  VŽDY JSME BYLI VÝSOSTNĚ SPOKOJENI.

  Držíme palce, aby kvalita na všech frontách, byť v krásném, ale na odlehlém místě, byla pro nás zachována .
  Udělujeme MICHELINSKOU HVĚZDIČKU

 20. Opravdu dobrá kuchyně, to se nedá popřít. Ač trochu z ruky, tak velmi dobrá kuchyně. A samozřejmě obsluha vynikající. Ovšem vada na kráse jsou aktualizované ceny. Jsou dost vysoké, asi tak, že už není jídelníček na stránkách zveřejněn. Ani hotovky nepatří k těm normálním cenám. Mám obavy, že tohle by mohlo znamenat úbytek hostů. Jestli to je záměr, tak pak není možno namítat. jestli to je jen zneužití zájmu, pak je mi z toho smutno. Přeji hodně štěstí.

 21. Příjemná restaurace se super obsluhou a ne méně lepšími kuchaři. Bohužel, co jsem dnes viděl na jídelním lístku, tak mě nemile překvapilo, takové radikální zdražení u některých pokrmů nebude asi přínosem…. Hodně štěstí :)

 22. Štěpán Siegel

  Pred hodinou jsme se od Vás vrátili a teda klobouk dolů))) Místo supr a příjemný, jídlo výborný a jako bonus sympatická profi obsluha! Rádi zopáknem! Respect ,)

 23. Prostředí fajn, jídlo výborné, obsluha super, rádi se sem zase vrátíme :)

 24. Dobry den,

  Diky za vyborny obed, v techto koncinach az necekany. Take obsluha byla vyborna a mila.

  Srdecne zdravi,
  DS

 25. Ludmila Vrtělková

  Včera jsem byla svým synem pozvána na večeři k Vám do restaurace i se snachou a malým vnoučkem. Trochu jsem se divila, kam mě to veze, ale byla jsem příjemně překvapena, nejprve krásným, útulným prostředím, milým a ochotným personálem a potom i výbornou večeří. Opravdu nemám, co bych Vám vytkla špatného a je v dnešní době pohlazením na duši vidět takové příjemné prostředí s chutnou kuchyní pospolu. A to si pište, že my Moraváci si to umíme pořádně prohlédnout a zhodnotit. Už teď se těším, že při další návštěvě svých nejbližších se k Vám jistě vypravíme. Do dalších dnů jen to dobré L. Vrtělková, Břest u Kroměříže.

 26. Právě jsme se vrátili z večeře u vás a manželka byla z narozeninového překvapení nadšená, akorát jí mrzelo, že se nakonec kuchaři neodhodlali ke zpěvu :-) Já bych jim to s chutí i zaplatil, zvlášť když to prý zkoušeli nacvičovat už od rána :-). Jinak kuchyně jako vždycky výborná a velmi se mi líbilo, jak jsme měli naaranžovaný stolek. Určitě zase rádi přijdeme. Obsluha usměvavá, ochotná, vstřícná a starostlivá, jídlo super a všude čisto. Nikdy bych neřekl, že na Kostelní Bříze někdo vybuduje prvotřídní restauraci. Díky za ochotu a vstříctnost při přípravě překvapení, vyšlo to výborně. Těšíme se příště. Budu vás všude chválit.

 27. navštívili jsme tuto restauraci, moc se nám líbilo, obsluha super, jídlo ještě lepší, rádi se zas přijdeme dobře najíst,
  a jen budu reagovat na předchozí příspěvek z nealko pivem, taky bych prosil více chladit, birell je lepší ale když je chlazené tak se dá taky

 28. Vlasta a Eda Raymanovi

  Rozhodovali jsme se, kde uspořádat rodinnou oslavu u příležitosti naší zlaté svatby. Vybrali jsme Vaši restauraci U Bílého koníka v Kostelní Bříze. Dnes už víme, že jsme dobře udělali. Prostředí, výzdoba, slavnostní menu a velice milá obsluha – to vše nemělo chybu. Ač byl venku mráz, bylo nám u Vašich hřejících kachlových kamen velice příjemně. Budeme na tento den rádi vzpomínat, a pokud možno se sem vracet. Bylo to super, moc děkujeme!

 29. Konečně mám opět funkční PC a plním slib daný před vánocemi v kostele na K.Bříze, a to, že Vám přepošlu pár obrázků z našeho setkání na Kostelce dne 28.5.loňského roku.
  U Bílého koníka nám bylo všem určitě moc dobře. Prostředí je krásné, obsluha milá, jídlo i pití opravdu na úrovni. Budeme vzpomínat, což je vlastně také účel našich setkání takzvaných „osmašedesátníků“. Osmašedesátníci ne proto, že bychom byli všichni v tomto věku. Nápad sejít se s těmi, kteří na Kostelce a v blízkém okolí žili v roce 1968 a bylo jim okolo dvaceti a více (odtud osmašedesátníci) vznikl v roce 1998, kdy jsme se také poprvé sešli. Bylo to 30.5.1998 v restauraci Jiskra v Sokolově. Nádherné setkání plné vzpomínek a nápad pokračovat byl na světě. Neřekli jsme si sice jak často, předpoklad byl alspoň jednou za pět let. Vyšlo to ale až v loni. Nevadí, setkání bylo o to hezčí, že jsme se sešli „doma“, na Kostelce, kterou jsme měli rádi, třebaže tenkrát nebyla tak pěkná jako dneska. Pro nás měla i tehdy obrovské kouzlo, ať už nám bylo 10, 15, 20 i více. To hezké a nezapomenutelné nebylo jen v kráse okolní přírody, našem mládí a volnosti, ale určitě hodně i v lidských vztazích. Při našem setkání vzpomínáme na různé příhody, události, na lidi, kteří už s námi nejsou a nemůžu se ubránit dojmu, že jsme se měli víc rádi, bylo víc upřímnosti, soudržnosti, víc lidskosti. Můžu se jistě mýlit, ale zřejmě to bylo proto, že jsme byli sociálně přibližně všichni na stejné úrovni. Tyto rozdíly nebyly mezi lidmi tak hluboké jako dnes. Vycházeli jsme vlastně všichni z chudších poměrů, ale nebyli jsme kvůli tomu nešťastní, nic jsme si nezáviděli, víc jsme si rozuměli. Protože, prožije-li člověk v životě něco, co pěkné nebylo, nemá potřebu na to vzpomínat, nechce se setkávat s lidmi, které neměl rád. My se ale vídáme rádi, vzpomínáme, což svědčí o tom, že jsme tenkrát i cosi hezkého prožili. Asi v nás zůstala naše „Kostelka“, byla přitom, když jsme vcházeli do života, od odřených loktů a kolen, po první lásky a pro některé po dny poslední. Díky Kostelko, díky za setkání, myslím, že mnozí z nás věří, že nebylo poslední nadlouho, že se u Bílého koníka brzo sejdem zas.
  Zdravím Vás, přeji hodně úspěchů v dalším konání pro zachování krásné Kostelní Břízy.

 30. Tak tyhle kecy se nedají číst.Fandím člověku který ty všechny blábolm píše :D

 31. Lucie Painigenová

  Milý Bílý koníku, tak jsi mne rozvedl. Ne že bych byla kdy vdaná, ale tak se to sešlo, že jsem zase svobodná. Bylo to takhle. Před nějakou dobou jsme s přítelem projížděli Kostelní Břízou a já si všimla, že jsou na tabuli před hospůdkou francouzská jídla. A protože jsem chvilku studovala v Lyonu, hned jsem přemlouvala přítele abychom si zašli na oběd. Ten však vůbec nejevil pochopení pro můj stesk po nějaké dobrotě. No a nezastavil.Škrt. Což jsem vyřešila po příjezdu domů po svém. Brnkla jsem kamarádce a hupky dupky zpátky k Bílému koníkovi. No povím ti, kdybych se nestyděla, tak jsem ten talíř po hovězím po burgundsku vylízala. Byla to přesně ta chuť na kterou jsem mnohokrát vzpomínala, pokušela se jí uvařit a nikdy to nebylo ono. Tak až u tebe. Oni mi totiž ve Francii trošku přibrousili jazýček, tak mu teď nechutná jen tak něco. Ale u tebe ano. No a přítel se nějak dověděl, že jsem si k tobě zašla bez něj a prudil do včerejška. Včera jsem ho už musela odříznout. Už to nešlo poslouchat. Kdybys věděl jak se mi ulevilo. Jsem volnáááááááá. Tak teď víš, že ti nic nevyčítám. Spíš ti děkuji žes mi přišel do cesty. A slibuji ti, že tě budu chodit pravidelně vyjídat a drbat za ušima. Tvá vděčná Lucie

 32. Milena Slabochová

  SKVĚLÉ ….. SKVĚLÉ …… SKVĚLÉ …… UPŘÍMNĚ VŠEM DOPORUČUJI

 33. Dobrý den
  Také musím reagovat.Navštívil jsem restaurant a musím uznat,že prostředí krásné obsluha super.Ale pokud někdo píše že děkuje za gastronomickou virtuozitou kuchařů tak asi neviděl pořádné jídlo.Nemůžu říct,že jídlo nebylo dobré ale posypaný celý talíř petrželkou je virtuozita kuchařů?A nemluvím o tom,že to jsou normální jídla které znovu podotýkám jsou dobré nikoliv nějaká virtuozita.Jediné na čem bych zapracoval jsou přílohy.Nicméně pokud budu mít cestu do Chebu a budu mít hlad přijedu se najíst.ale určitě tuto restauraci nebudu mít za hlavní cíl.Zdar gurmánům!

 34. Do této restaurace se vracíme vždy s radostí chodíme tam docela často. Nebot jídlo úplně vynikající.Obsluha paráda. Restaurace jak má být.

 35. Dnes jsme byli poprvé na základě několika doporučení. Musím uznat, že lepší gurmánský zážitek už jsem si dlooouho neužila. Nádherné prostředí, úžasné jídlo a moc milá a rychlá obsluha. Kachnička na brusinkách a šťouchaný brambor mě dostal, ale ta polívčička – takovou nedělá ani babička :) Mňam! Moc vám děkuji za skvělý zážitek. Budeme o vás pět do širokého kraje jenom samé ódy! PS: Jenom by to chtělo v salónku krapánek zatopit.

 36. Dnes jsem se opět přesvědčil,že dokážete mile překvapit,Vaše kuřecí nudličky se špenátem na holandské omáčce s bramborovými medailonky už překonaly level chuťových vjemů a zařadily se mezi špičku rajské many…. něco tak dokonalého jsem ještě nejedl,navíc osvědčená sestava Majka-Ráďa a spol. Nelze nic víc,než poděkovat a popřát-jen tak dál.Nelituji ani kilometru,který musím z Brugge urazit,abych k Vám dojel,jste super..Díky
  maj.Malcolm Gyver,UNHCR

 37. Jiří Černý

  Dobrý den!

  V sobotu jsme se zúčastnili turistické akce pořádané klubem turistů ze Sokolova. Přivezli nás busem do Kostelní Břízy, odkud jsme mašírovali do cíle v Sokolově. Ranní svačinka – dršťkovka mi přišla vhod jako startér. V cíli jsme se s manželkou dohodli poobědvat pozdně ve vaší hospůdce a byli jsme velice spokojeni a potěšeni. Skvělá a milá obsluha, výborné jídlo! Těšíme se na brzké setkání, neb z domova to máme 21 km.

  Přeji hezký zbytek dne!

  S pozdravem Jiří Černý

 38. Alena a Josef Bartůňkovi

  Bylli jsme tu na svatbě 20.08.2011 a byli jsme velice spokojeni.Tabule vkusně připravená.Jídlo dobré.Obsluha vždy s úsměvem.Hezké prostředí.Prostě bezva.Ať vám to dlouho vydrží a díky.Otec nevěsty s manželkou.

 39. Děkuji za velmi dobré jídlo, příjemnou obsluho a krásné prostředí. Jídlo bylo opravdu tak chutné, že vřele doporučuji každému, kdo umí ocenit originalitu a kvalitní pokrm. Děkuji kuchaři a obsluze za příjemně prožitý oběd.

 40. michael hacker

  komme am wochenend zum weiterspeisen so gut so nett und gar nicht fett

 41. Děkujeme za příjemný zážitek z návštěvy vaší restaurace. Především jsme byli potěšeni velice milou a pozornou obsluhou, krásným prostředím a v neposlední řadě výborným jídlem. Určitě se budeme rádi vracet :-)

 42. Malcolm Gyver

  Byl jsem totálně unešen,jak prostředím,obsluhujícím personálem a gastronomickou virtuozitou kuchařů,tak mile překvapen cenami … Dojít si na wc je skoro idyla a to mohu posuzovat ve světovém měřítku… Díky Vám za to,že jste a Bohu,že nasměroval mé kroky(pneu)k Vám.Udržte si svou dosavadní linii a budete nedostižní..Pro mne už jste… S úctou…maj.Malcolm Gyver,UNHCR

 43. Radovan Fišer

  Byl jsem v hospodě párkrát a ocenil jsem její výzdobu a obměňovaný jídelní lístek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.